INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Një bashkëpunim interesant po vjen mes këtyre dy këngëtarëve shqiptarë [FOTO]

Një bashkëpunim interesant po vjen mes këtyre dy këngëtarëve shqiptarë [FOTO]

Publikuar më: 16:31 13-01-2018

Ata janë dy zëra mjaft të pëlqyer në muzikë.

Këtë herë menduan të vijnë bashkë në një bashkëpunim. Eranda Libohova dhe Ardit Çuni sapo kanë përfunduar regjistrimin e këngës së tyre.

Kënga është krijuar nga Marsel Gunga ndërsa teksti  nga 2Step. Ka qenë Ardit Çuni ai që  ka qenë ai që ka publikuar këtë informacion në faqen e tij të Instagram duke zbuluar  edhe se kënga do të publikohet në fund të muajit. 

ardit-eranda.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029280185699463
    array(1) { ["section"]=> string(81) "nje-bashkepunim-interesant-po-vjen-mes-ketyre-dy-kengetareve-shqiptare-foto-47438" }