INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Një tjetër lulishte në kryeqytet…

Një tjetër lulishte në kryeqytet…

Publikuar më: 12:08 13-01-2018

Një tjetër lulishte pritet t’i shtohet kryeqytetit.

Këtë të shtunë Bashkia Tiranë ka nisur rehabilitimin e sipërfaqes së mbuluar nga balta pranë Bankës së Shqipërisë.

Brenda një muaj janë hequr të gjitha papastërtitë ndërsa do të përfundojë edhe pjesa më e madhe e punimeve.

Kjo hapësirë mjaft e frekuentuar nga qytetarët do të transformohet në një hapësirë të gjelbër dhe çlodhëse jo vetëm për banorët e pallateve përreth, por edhe për kalimtarët.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013179779052734
    array(1) { ["section"]=> string(38) "nje-tjeter-lulishte-ne-kryeqytet-47407" }