INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Njihuni me vajzën që mashtroi gjithë botën duke thënë...[FOTO]

Njihuni me vajzën që mashtroi gjithë botën duke thënë...[FOTO]

Publikuar më: 08:26 07-12-2017

Ishte e bujshme ngjarja e ditëve të kaluara ku morri hapësirën e faqeve të para të tabloideve fakti sesi një vajzë u ishte nënshtruar 50 operacioneve për ti ngjarë Angelina Jolie dhe rezultati ishte shpërfytyrimi i saj.

Por ja që të gjithë qenkemi mashtruar, iraniania Sahar Tabar i mashtroi të gjithë duke kombinuar mjeshtërisht Photoshop-in me efektet e kameras së telefonit të vet.

Sahar  ka dhënë një intervistë për “Sputnik”, ku me zë dhe figurë pranon se gjithçka ishte një sajesë.

“Nuk kam bërë asnjë operacion. T’i ngjasoj një personi tjetër, sado i famshëm qoftë nuk bën pjesë tek objektivat e mi”, thotë ajo.

ujlm.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010080337524414
    array(1) { ["section"]=> string(64) "njihuni-me-vajzen-qe-mashtroi-gjithe-boten-duke-thene-foto-44159" }