INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy blen fiksimin e fundit, nuk është as makinë dhe as orë, por... [VIDEO]

Noizy blen fiksimin e fundit, nuk është as makinë dhe as orë, por... [VIDEO]

Publikuar më: 14:59 16-04-2018

Ai i arrin synimet që i vendos vetes. Ndërkohë që po mundohet të fitojë bastin e fundit që ka vënë me mikun e tij Blerim Destani , reperi sapo ka bërë blerjen e radhës. Këtë herë nuk bëhet fjalë as për makinë dhe as për orë, por për disa varëse. Fakti që i bën ato aq të dashura për të me siguri nuk është vlera që kapin, por personazhet që ndodhen të varura në to. Një prej tyre është edhe frymëzimi i fundit i Noizyt, personazhi i filmave për fëmijë, Goku./intv.al/

30037838_440640849706626_5017406887113523200_n from videovimeo1 on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0092570781707764
  array(1) { ["section"]=> string(75) "noizy-blen-fiksimin-e-fundit-nuk-eshte-as-makine-dhe-as-ore-por-video-55406" }