INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy dhe Armina Mevlani e tregojnë kështu se janë tipikë shqiptarë, në mes të Amerikës [FOTO]

Noizy dhe Armina Mevlani e tregojnë kështu se janë tipikë shqiptarë, në mes të Amerikës [FOTO]

Publikuar më: 17:58 23-12-2017

Ata të dy nuk i lidh asgjë, por pas veprimit të fundit mund të themi se kanë diçka të përbashkët.  

Ndoshta rastësi, ndoshta jo por ka ndodhur që Armina Mevlani dhe Noizy të kenë bërë të njëjtën porosi për të ngrënë teksa kanë qenë në Amerikë.   Ata që të dy  nuk I ndahen suhqimit tradicional duke konsumuar fasule. "Duke ngrënë 'groshë' në Neë York. E adhuroj këtë qytet", shkruan Armina krah fotos.

69592-640-0-5a3e78d574934.jpg

69589-640-0-5a3e78d573ad7.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.00099897384643555
  array(1) { ["section"]=> string(97) "noizy-dhe-armina-mevlani-e-tregojne-keshtu-se-jane-tipike-shqiptare-ne-mes-te-amerikes-foto-45720" }