INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy poston këtë video dhe zbulon pjesë nga kënga e re, mund ta dëgjoni këtu [VIDEO]

Noizy poston këtë video dhe zbulon pjesë nga kënga e re, mund ta dëgjoni këtu [VIDEO]

Publikuar më: 08:11 07-11-2017

Ai sapo ka publikuar “Big Dady” në bashkëpunim me anëtarin e grupit, Varrosin.

Por ndërkohë Noizy ka thuajse gati edhe disa projekte të reja. “Këndi i lojërave” do të jetë ai i radhës në bashkëpunim me reperin e njohur Italian Ghali. Ndërkohë që fansat presin me padurim publikimin e tyre, reperi i surprizon e videot e papritura. Në  njërën prej tyre dëgjohet në sfond një pjesë nga kënga e tij e re. 

Article Logic
Execution time: 0.00354886054993
array(1) { ["section"]=> string(88) "noizy-poston-kete-video-dhe-zbulon-pjese-nga-kenga-e-re-mund-ta-degjoni-ketu-video-41179" }