INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy publikon ''Bora'', por Stresi reagon kundër tij? [FOTO]

Noizy publikon ''Bora'', por Stresi reagon kundër tij? [FOTO]

Publikuar më: 13:26 23-12-2017

Noizy së fundmi publikoi këngën e tij më të re me titull “Bora”, një këngë shumë e pëlqyer nga shumë por edhe të tjerë nuk e pëlqyen. Dhe mesa shihet reperi i njohur, Stresi edhe mund të mos e ketë pëlqyer. Kështu që ka diçka për t’i thënë pasi fjalët e tij bëjnë të kuptohet se e ka me Noizy-n.

“Repi ka vdek veç tekste fake po bëjnë si në klasë të parë fillore ,”-shkruan Stresi në foton e postuar në Instastory. Hmm vazhdon të mos ketë mirëkuptime mes dy reperëve? Nuk i dihet por fotoja flet vetë./intv.al/

stresi_1513968223-9491531.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014798641204834
    array(1) { ["section"]=> string(54) "noizy-publikon-bora-por-stresi-reagon-kunder-tij-45700" }