INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy publikon foton nga plazhi, Elena Lika i bën pyetjen që na ka munduar të gjithëve, reperi thotë të vërtetën apo po na gënjen? [FOTO]

Noizy publikon foton nga plazhi, Elena Lika i bën pyetjen që na ka munduar të gjithëve, reperi thotë të vërtetën apo po na gënjen? [FOTO]

Publikuar më: 17:43 13-06-2018

Noizy është një nga reperat më të suksesshëm shqiptare, repertori muzikor i të cilit është shumë i gjërë pasi numëron shumë hite. Jo më kot Noizy ka mbi 1 milion folloëers në Instagram, ku i mban të përditësuar ndjekësit e tij me foto e video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale. Këtë gjë ka bërë ai së fundmi ku ka publikuar një foto teksa shfaqet në det ku tregon trupin e tij dhe tatuazhet.

Por në listën e shumtë të komenteve vumë re komentin e Elena Likës e cila e ka pyetur se kush e ka fituar bastin e datës 31 maj mes Noizyt dhe Blerim Destanit.

Noizy u përgjigj dhe nënkuptoi që ai e ka fituar bastin duke thënë: Duket kush ska frikë me bo foto pa bluzë.

Të ketë fituar Noizy vallë sepse s’kemi marrë vesh gjë?!

 

zzze.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001878023147583
    array(1) { ["section"]=> string(137) "noizy-publikon-foton-nga-plazhi-elena-lika-i-ben-pyetjen-qe-na-ka-munduar-te-gjitheve-reperi-thote-te-vertete-apo-po-na-genjen-foto-61643" }