INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy sapo bëri blerjen më të re prej 300 mijë dollarësh [FOTO]

Noizy sapo bëri blerjen më të re prej 300 mijë dollarësh [FOTO]

Publikuar më: 15:16 04-12-2017

Noizy dallohet për blerjet e shtrenjta që bën.

Por nëse një artist tjetër preferon t’i shpenzojë paratë për veshje, Noizy është një koleksionues makinash. Reperi numëron disa të tilla në koleksion dhe nuk harron t’u vendosë edhe emra. E fundit ishte Shakira të cilën sapo e bëri me motër. 31 vjeçari bleu edhe një tjetër Ferrari.

24726869_10212682058239665_520270996_n.jpg

tujyiuyi.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011470317840576
    array(1) { ["section"]=> string(43) "noizy-sapo-beri-blerjen-me-te-re-foto-43882" }