INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy tregon se çfarë iu desh armiqve të tij të hiqnin gjatë koncertit [FOTO]

Noizy tregon se çfarë iu desh armiqve të tij të hiqnin gjatë koncertit [FOTO]

Publikuar më: 23:54 26-11-2017

Dhe si gjithmonë ironia që përdor Noizy është e paparë…

Noizy ndodhet në një tur muzikor në SHBA dhe kohët e fundit përflitet të jetë në sherr me grupin e quajtur “TBA”. Reperit akoma i duket kjo ngjarje një komedi e vërtet dhe vazhdon të bëjë ironi me këtë.

“Më e forta është se të gjithë ato që kanë hyrë brenda janë stampu me vulë OTR”, tregon Noizy përmes një insta story.  Më poshtë do mund të shihni postimin e plotë nga Zinizin./intv.al/

8b01e42b-89c8-4ce1-8e8d-08be435fa81e.jpgf72bbd97-d93b-491e-8651-8cebd88c8b9f.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012178421020508
    array(1) { ["section"]=> string(81) "noizy-tregon-se-cfare-iu-desh-armiqve-te-tij-te-hiqnin-gjate-koncertit-foto-43133" }