INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nora Istrefi rikthehet me një këngë të re dhe duket më SEKSI se asnjëherë tjetër! Më e mirë se Era? [VIDEO]

Nora Istrefi rikthehet me një këngë të re dhe duket më SEKSI se asnjëherë tjetër! Më e mirë se Era? [VIDEO]

Publikuar më: 18:24 06-06-2018

Nora Istrefi më “HOT” se kurrë! 

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e cila i ka dhuruar publikut shumë hite, por prej shumë nuk ka publikuar ndonjë këngë dhe është rikthyer tani.

Nora ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Mixey nën titullin “As ni gote”, por përveç projektit të bukur, bie në sy pamja e Norës e cila duket më seksi se asnjëherë tjetër.

Për muzikën është kujdesur Mixey, ndërsa Nora bashkë me motrën e saj Era Istrefi janë kujdesur për melodinë dhe tekstin, bashkë me Yll Limanin.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00097298622131348
    array(1) { ["section"]=> string(109) "nora-istrefi-rikthehet-me-nje-kenge-te-re-dhe-duket-me-seksi-se-asnjehere-tjeter-me-e-mire-se-era-video-60893" }