INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nostalgjikët e Nokia kanë një shanc të dytë [VIDEO]

Nostalgjikët e Nokia kanë një shanc të dytë [VIDEO]

Publikuar më: 17:45 13-06-2018

Jeni nostalgjik dhe iu mungojnë telefonat e parë Nokia? Atëherë ke klikuar në linkun e duhur. Një vit më parë kompania më e “famshme” e telefonisë erdhi me një update të versionit legjendar Nokia 3310.

Kësaj radhe Nokia vjen me një update të një tjetër telefoni, Nokia 8110 ose i ashtuquajturi Bananaphone. Me një sistem operimi Smart Feature, Nokia sjell në treg smartphone-in e duhur për të gjithë nostalgjiket.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080740451812744
    array(1) { ["section"]=> string(55) "nostalgjiket-e-nokia-kane-nje-shanc-te-dyte-video-61629" }