INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ishte vetëm Dua Lipa! Nuk kishte si të mungonte finalen e Champions edhe flamuri SHQIPTAR [FOTO]

Nuk ishte vetëm Dua Lipa! Nuk kishte si të mungonte finalen e Champions edhe flamuri SHQIPTAR [FOTO]

Publikuar më: 20:03 26-05-2018

Dua Lipa ka hapur sot finalen e Ligës së Kampioneve. Performanca e saj ishte spektakolare dhe ajo këndoi HIT-et e saj në arenën gjigande. Atë e shoqëroi edhe Sean Paul duke kënduar këngën e tyre “No Lie”. Por e dini që nuk ishte vetëm dua ajo që na përfaqësoi denjësisht?

Tifozët shqitarë shpalosin flamujt KUQ e ZI dhe në foton më poshtë mund ta shihni ku duket flamuri shqiptar. Sapo filloi ndeshja në stadiumin e Kievit ishte shumë i dukshëm flamuri jonë. Epo s’kishim si të mungonim!/intv.al/

flamuri_shqip.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011528968811035
    array(1) { ["section"]=> string(103) "nuk-ishte-vetem-dua-lipa-nuk-kishte-si-te-mungonte-finalen-e-champions-edhe-flamuri-shqiptar-foto-59724" }