INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ju pëlqeu performanca e Instagramit ditën e djeshme? Zbulohet arsyeja e problemit...

Nuk ju pëlqeu performanca e Instagramit ditën e djeshme? Zbulohet arsyeja e problemit...

Publikuar më: 06:45 13-06-2018

Ndoshta keni patur probleme ditën e djeshme në përdorimin e Instagramit dhe mesa duket e gjitha e ka patur një arsye.

Rrjeti i madh social, Instagram, ka rënë nga sistemi.

Sipas raportimeve të fundit, rrjeti social ka rënë nga sistemi duke u bërë jofunksional për miliona përdorues në mbarë botën.

Ky problem ka ndodhur në shumë rajone të mëdha, përfshirë edhe Evropën.

Më poshtë ndiqni hartën e vendeve ku ka patur probleme me serverin...

xdft34.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086390972137451
    array(1) { ["section"]=> string(90) "nuk-ju-pelqeu-performanca-e-instagramit-diten-e-djeshme-zbulohet-arsyeja-e-problemit-61556" }