INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ka më dyshime! Fero kapet MAT me modelen seksi dhe kjo FOTO e vërteton se dyshja janë në një lidhje!

Nuk ka më dyshime! Fero kapet MAT me modelen seksi dhe kjo FOTO e vërteton se dyshja janë në një lidhje!

Publikuar më: 15:30 09-01-2019

Prej disa kohësh qarkullojnë lajme në media për lidhjen e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli. Kjo për shkak të disa fotove që të dy kanë postuar në të njejtën kohë, në të njejtin vend, kujtojmë rastin e fotove në Gjermani që ishin dhe nisja e aludimeve për një lidhje midis tyre. Gjithashtu një tjetër pozë e tyre duke u përqafuar qarkulloi para disa javësh në internet. Mirëpo ata nuk fshihen më, madje reperi komentoi para disa ditësh në një foto të Arbenitës ku shkroi: “I gjithë Universi në një foto”.

Nga komentet flirtuese kishim kuptuar diçka tjetër, por Fero i befasoi të gjithë me deklaratën e tij duke thënë se e ka thjesht shoqe shumë të mirë.

Mirëpo së fundmi, “Prive” ka publikuar disa foto ku duken Fero së bashku me Arbenitën në aeoport teksa po prisnin të niseshin për diku. Vetëm pak orë më vonë Fero ka publikuar në Instagramin e tij një foto ku dukej më të njëjtat rroba që kishte në aeroport me të dashurën e tij.

Si duket gjërat qënkan bërë serioze mes dyshes, edhe pse mund të themi se janë në një moshë shumë të re.

2.1.0.png

2.1.1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014761209487915
    array(1) { ["section"]=> string(108) "nuk-ka-me-dyshime-fero-kapet-mat-me-modelen-seksi-dhe-kjo-foto-e-verteton-se-dyshja-jane-ne-nje-lidhje-83900" }