INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk më del inati me Enada Hoxhën! Çfarë ndodhi mes saj dhe Adela Lami? [Video]

Nuk më del inati me Enada Hoxhën! Çfarë ndodhi mes saj dhe Adela Lami? [Video]

Publikuar më: 13:36 12-11-2017

Adela Lami e ftuar në “Një kat më lart” nuk mund të mos ishte e sinqertë, në atë që të imponon bidesa dhe shtëpia e fundjavës në IN. Rastësisht, pjesë e lojrave në program, Adela zgjodhi një emër për të komentuar teksa Enada Hoxha ishte një prej tyre. 

“Akoma ja mbaj inatin, jam shumë e sinqertë. Në klasë të pestë Enada Hoxha erdhi të zgjidhte vajza për një konkurs dhe zysha ime me Gertin këmbëngulën që të më përzgjidhnin. Ajo tha : “Jo, se nuk është e bukur” – rrëfeu Adela. Ermali e pyeti se ç’ka ndodhur me të pas asaj kohe teksa Adela thekson se Enada u bë shpejt mentorja e saj, duke e mbështetur hap pas hapi.

Ndiqni bisedën e plotë  në “Një kat më lart”

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010309219360352
    array(1) { ["section"]=> string(80) "nuk-me-del-inati-me-enada-hoxhen-cfare-ndodhi-mes-saj-dhe-adela-lami-video-41695" }