INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Ariana GRANDE i lë këtë koment këngëtares shqiptare, kjo e fundit ia lë ‘SEEN’! [FOTO]

Nuk pritej! Ariana GRANDE i lë këtë koment këngëtares shqiptare, kjo e fundit ia lë ‘SEEN’! [FOTO]

Publikuar më: 12:54 20-05-2018

Ariana Grande ashtu si ka dhe mbiemrin, ka edhe suksesin e saj. Ajo është ndër këngëtaret më të ndjekura në botë, madje të shumtë janë edhe ata nga Shqipëria, të cilët janë të ‘flaktë’ fare pas saj. Grande në klipin e saj të fundit zgjodhi të punonte me shqiptarin e famshëm Mario Dedivanovic, por tashmë flitet se është gati edhe kënga e saj me shqiptaren e njohur.

ariana-grande--dua-lipa-collab-leaked-1523270968-list-handheld-0.jpg

Është Dua Lipa, këngëtarja shqiptare, e cila ka ‘fiksuar’ Granden me fizikun e saj. Ne foton e postuar nga Dua, ajo shihet me bikini dhe vlen të thuhet se fjala që i vjen më përshtat ështe shumë SEKSI, shkruan intv.al. Ndërsa Ariana ka vendosur t’i lërë koment: ‘Werk’ duke lënë të kuptohet se i pëlqen ‘puna’ e mirë që Dua ka bërë me trupin e saj. Ndërkohë Lipa ia ka lënë 'seen' dhe qoftë edhe një 'like' nuk i ka dhënë./intv.al/

dfe17319-b212-4436-a8a8-ed4b9c68fa75.jpg

Nuk pritej! Ariana GRANDE i lë këtë koment këngëtares shqiptare, kjo e fundit ja le ‘SEEN’! [FOTO]

Ariana Grande ashtu si ka dhe mbiemrin, ka edhe suksesin e saj. Ajo është ndër këngëtaret më të ndjekura në botë, madje të shumtë janë edhe ata nga Shqipëria, të cilët janë të ‘flaktë’ fare pas saj. Grande në klipin e saj të fundit zgjodhi të punonte me shqiptarin e famshëm Mario Dedivanovic, por tashmë flitet se është gati edhe kënga e saj me shqiptaren e njohur.

Është Dua Lipa, këngëtarja shqiptare, e cila ka ‘fiksuar’ Granden me fizikun e saj. Ne foton e postuar nga Dua, ajo shihet me bikini dhe vlen të thuhet se fjala që i vjen më përshtat ështe shumë SEKSI. Ndërsa Ariana ka vendosur t’i lërë koment: ‘Werk’ duke lënë të kuptohet se i pëlqen ‘puna’ e mirë që Dua ka bërë me trupin e saj./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0076048374176025
  array(1) { ["section"]=> string(97) "nuk-pritej-ariana-grande-i-le-kete-koment-kengetares-shqiptare-kjo-e-fundit-ia-le-seen-foto-58961" }