INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Luana Vjollca po bën namin nëpër botë për këtë arsye dhe ndoshta se kishte imagjinuar fare! [FOTO]

Nuk pritej! Luana Vjollca po bën namin nëpër botë për këtë arsye dhe ndoshta se kishte imagjinuar fare! [FOTO]

Publikuar më: 16:29 07-10-2019

Luana Vjollca është padiskutim një ndër femrat më të suksesshme në showbizzin shqiptar dhe këtë e tregon fare mirë popullariteti që ka fituar. Luanën e kemi parë në shumë disiplina të ndryshme, si këngëtare, moderatore, kërcimtare dhe duhet ta pranojmë që ka shkëlqyer në të gjitha.

Këtë të shtunë ishte nata e dytë e spektaklit dhe po ashtu si nata e parë theu çdo rekord shikueshmërie. Video e emisionit ishte më e ndjekura në YouTube jo vetëm në Shqipëri, por edhe në disa vende të botës.

Vetë moderatorja ka shpërndarë në instastory disa foto ku shohim se nata a dytë e spektaklit ishte më e ndjekur në YouTube në Arabi, Turqi, Gjermani dhe Maqedoni.

Moderatorja është ndier vërtetë shumë e lumtur për këtë sukses ndërsa ka falënderuar të gjithë fansat e saj pa të cilët nuk do të isha këtu ku jam sot thotë ajo.

maced.jpg

 

turkey.jpg

 

german.jpg

 

arabia.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072488784790039
    array(1) { ["section"]=> string(113) "nuk-pritej-luana-vjollca-po-ben-namin-neper-bote-per-kete-arsye-dhe-ndoshta-se-kishte-imagjinuar-fare-foto-102644" }