INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘O laskar’, ndjekësi e ofendon, Noizy i kthehet keq [FOTO]

‘O laskar’, ndjekësi e ofendon, Noizy i kthehet keq [FOTO]

Publikuar më: 13:39 14-06-2018

Noizy po bëhet gati për të publikuar këngën më të re, Toto, që mendohet të jetë edhe hiti i tij i radhës. "Silence so loud" shkruan ai në foton e fundit në instagram ku shfaqet në mes të detit teksa qëndron me shpinë mbi ujë. Dhe si gjithmonë komentet kanë treguar padurimin për hitin e radhës. Por mes tyre ka tërhequr vëmendjen ai ku dikush tregon mungesë respekti ndaj tij. Siç edhe ndodh shpesh në raste të tilla, reperi nuk ka vonuar t'ia kthejë përgjigjen aty per aty.

Ndoshta pas kësaj komentuesi do të mendohet dy herë përpara se të komentojë sërish. /intv.al/

eretert.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096499919891357
    array(1) { ["section"]=> string(58) "o-laskar-ndjekesi-e-ofendon-noizy-i-kthehet-keq-foto-61723" }