INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Obobo! Përfshihet nga flakët shtëpia e reperit të njohur shqiptar! Zbulohet gjendja e tij [VIDEO]

Obobo! Përfshihet nga flakët shtëpia e reperit të njohur shqiptar! Zbulohet gjendja e tij [VIDEO]

Publikuar më: 18:33 06-12-2018

Shtëpia e një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili vazhdon karrierën e tij në Greqi, Sin Boy, është përfshirë nga flakët në Prishtinë.

Burime për “PRIVE” bëjnë me dije se të gjitha gjërat e tij personale janë djegur, mirëpo për fat të mirë, reperi nuk ka pësuar lëndime.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, ka thënë se përpos dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

“Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet e Zjarrfikësve dhe të Policisë së Kosovës”, shtoi më tej Ahmeti.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086770057678223
    array(1) { ["section"]=> string(99) "obobo-perfshihet-nga-flaket-shtepia-e-reperit-te-njohur-shqiptar-zbulohet-gjendja-e-tij-video-80883" }