INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Oh Dafi! Klipi i

Oh Dafi! Klipi i "Told Ya" na fton në rrugët e New York-ut [VIDEO]

Publikuar më: 11:29 05-10-2017

Nuk kaloi shumë dhe Dafina është kthyer për të kapur majat. Pas versiont audio të këngës "Told Ya", tashmë vjen dhe videoklipi i xhiruar në rrugët e New York-ut së bashku me turmën e saj. Skateboarding, BMX, dhe pak nga jeta e rrugës e bëjnë këtë klip tepër të veçantë. Për më tepër ndiqeni atë më poshtë dhe shijoni muzikën:

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011591911315918
    array(1) { ["section"]=> string(67) "oh-dafi-klipi-i-told-ya-na-fton-ne-rruget-e-new-york-ut-video-38132" }