INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Olti Curri poston videon e Encës kur këndon ‘live’, ndjekësit e ‘masakrojnë’ me komente [FOTO/VIDEO]

Olti Curri poston videon e Encës kur këndon ‘live’, ndjekësit e ‘masakrojnë’ me komente [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 17:42 12-10-2017

E keni degjuar Encën të këndojë ‘live’? Pas postimit të Oltit, reagon Enca...

Enca është një ndër këngëtaret më të suksesshme në vend si dhe ndër më të pëlqyerat. Të shumtë janë dashamirësit e muzikës së saj por ka edhe persona të cilet nuk e pëlqejnë apo mendojnë Enca nuk di te këndojë ‘live’.  Mbase pak kohë më pare një nder personazhet që kishin mendimin se Enca nuk di performojë ‘live’ ka qenë dhe opinionisti, Olti Curri, por tashmë shihet se e pëlqen dhe tregon nëpërmjet videos së publikuar se Enca di të këndojë dhe asaj i ka pëlqyer ky mendim i Oltit prandaj i ka dhënë ‘like’. Por komentuesit e tij shihet se nuk janë dakord me këtë gjë. Ata shkruajne se nuk u duket se Enca po këndon ‘live’  apo të llojit pse nuk këndon shqip. Edhe pse duhet thënë se është ‘live’ dhe ky është një version akustik i këngës ‘Ciao’ dhe se të shumtë janë ata që e pëlqyen sesi ajo këndoi./intv.al/

encaaa.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010890960693359
    array(1) { ["section"]=> string(99) "olti-curri-poston-videon-e-ences-kur-kendon-live-ndjekesit-e-masakrojne-me-komente-foto-video-38812" }