INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
OnePlus 6 tremb tremb iPhone dhe Samsung [FOTO]

OnePlus 6 tremb tremb iPhone dhe Samsung [FOTO]

Publikuar më: 16:56 13-06-2018

Në maj 2018 botës se smartphoneve iu shtua edhe nje tjetër konkurrente. Oneplus 6, një telefon i cili i ka të gjitha ato që duhet të ketë një smartphone. Me sistemin e operimit Oreo (Android 8.1 ) ai vjen ne 2 versione 128/256GB memorie me 8GB Ram, si dhe 64GB memorie me 6GB Ram. Me një kamera prej 16MP, OnePlus 6 do të jetë aparati juaj perfekt për të shkrepur kujtimet me te bukura.

OnePlus-6-is-announced-with-Snapdragon-845-larger-screen-and-interface-gestures.jpg

Nëqoftëse jeni i apasionuar pas lojërave, nuk është problem. OnePlus 6 me një procesor Octacore dhe bateri 3300mah do të jetë telefoni të cilin ju nuk do e hiqni kollaj nga dora.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0052371025085449
    array(1) { ["section"]=> string(51) "oneplus-6-tremb-tremb-iphone-dhe-samsung-foto-61633" }