INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ow? Encën e ka marrë malli për Noizy-n? Ky postim na bëri të dyshojmë. Shiheni tani pasi FOTOJA është fshirë

Ow? Encën e ka marrë malli për Noizy-n? Ky postim na bëri të dyshojmë. Shiheni tani pasi FOTOJA është fshirë

Publikuar më: 20:30 21-04-2018

Enca dhe Noizy kanë qenë dyshja më e njohur e showbiz-it shqiptar. Tashmë secili po ndjek karrierën individuale, pas largimit të Encës nga grupi OTR. Ata kanë dy bashkëpunime: “Ata nuk e dinë” dhe “Bow Down”. Kënga e dytë e tyre pati një sukses të paparashikueshme duke arritur shifrën mbi 100 milion klikime.
Së fundmi ‘mbretëresha e Instagram-it” ka bërë një postim mjaft ngacmues për ne. Ajo në foton e postuar ka si mbishkrim: “Bow Down Bitches”. Madje e ka shoqëruar me ikona ‘emoji’ ku janë një femër dhe mashkull, ku me siguri e ka fjalën për mbretëreshën dhe mbretin, ashtu siç edhe teksi i referoje asaj dhe Noizyt. Epo tani nuk dihet nëse e ka marrë malli për Noizy-n apo jo , por me siguri e ka kujtuar kur e shkruajti./intv.al/

9f66cb1e-7196-4e02-905d-ab2237ce25b7.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028159618377686
    array(1) { ["section"]=> string(88) "ow-encen-e-ka-marre-malli-per-noizy-n-ky-postim-na-beri-te-shpresojme-se-dyshja-do-55986" }