INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa filluar mirë, merr fund! Supermodelja Naomi Campbell ‘lodhet’ nga i dashuri 23 vite më i ri: U mërzita me të [FOTO]

Pa filluar mirë, merr fund! Supermodelja Naomi Campbell ‘lodhet’ nga i dashuri 23 vite më i ri: U mërzita me të [FOTO]

Publikuar më: 09:28 15-04-2019

Kohët e fundit është përfolur për një romancë të mundshme mes supermodeles Naomi Campbell me këngëtarin Laim Payne që është 23 vite më i ri. Ata të dy nuk e kanë pohuar asnjëherë këtë, por kanë qenë paparacët dhe mediat e huaja që shkruanin për lidhjen e tyre. Ndërkohë që nuk e morëm vesh kurrë nëse ata ishin bashkë, vjen lajmi që mes tyre ka marrë fund gjithçka.

Pra pa filluar mirë, ka marrë fund dhe mediat e huaja shkruajnë se ka qenë modelja që i ka dhënë fund pasi u mërzit me këngëtarin. "Naomi ka marrë vendimin për t'i lënë gjërat të ikin. Ajo nuk është më me Liam më dhe e ka hedhur mënjanë këtë histori. Thjesht u mërzit. Ai ishte gjithmonë më i dhënë në këtë histori dhe, për sa i përket asaj, ata kurrë nuk ishin zyrtarisht bashkë. Gjithmonë ka qenë shumë e rastësishme”, është shprehur një burim afër modeles.

 

naomi-campbell-liam-payne.jpg

 

Miqtë afër këngëtarit simpatik thonë se Liam, i cili ka një djalë dyvjeçar me ish-in e tij Cheryl Tweedy, "nuk mund ta besonte se ishte me Naomin". Ai thoshte se ishte i lumtur që ishte me dikë, fotografitë e së cilës i kishte në murin e shtëpisë së tij ndërsa rritej në Ëolverhampton. Marrëdhënia e lulëzimit të çiftit u kap në mediat sociale kur ata të dy lanë një varg pëlqimesh dhe komente flirtuese për njëri-tjetrin.

33475.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015109777450562
    array(1) { ["section"]=> string(117) "pa-filluar-mire-merr-fund-supermodelja-naomi-campbell-lodhet-nga-i-dashuri-23-vite-me-i-ri-u-merzita-me-te-foto-91439" }