INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Ndoshta e humbët detajin, Enca dhe Oriola Marashi sapo i bënë “diss” njëra-tjetrës? [FOTO]

Pa prisni pak! Ndoshta e humbët detajin, Enca dhe Oriola Marashi sapo i bënë “diss” njëra-tjetrës? [FOTO]

Publikuar më: 08:46 26-04-2018

Si mendoni ju?

Po bëhet më shumë se një vit që Enca dhe Noizy nuk flasin me njëri-tjetrin nëse nuk gabojmë me shifrat. Reperi i njohur ka “rekrutuar” në grupin e tij OTR modelen e njohur Oriola Marashi me të cilën siç kemi parë në rrjetet sociale ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe një pjesë e mirë e postimeve të tij janë me të.

Por postimet e modeles seksi dhe Encës jo rrallë herë janë komentuar si “thumba” ndaj njëra-tjetrës dhe e njëjta gjë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar.  Enca ka publikuar një video në Instastory ku kishte fokusuar një zjarr të ndezur dhe pak më vonë të njejtën gjë bëri edhe Oriola e cila kishte dalë për “jetë nate” me çunat e OTR.

Por me siguri Enca do e ketë parë këtë postim të Oriolës dhe postoi një tjetër video me zjarr. Edhe juve ju duket si thumbin apo jo?

collageend.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029079914093018
    array(1) { ["section"]=> string(104) "pa-prisni-pak-ndoshta-e-humbet-detajin-enca-dhe-oriola-marashi-sapo-i-bene-diss-njera-tjetres-foto-56407" }