INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pak ditë para se të bëhet nënë, Xhensila Myrtezaj tregon pamjet e para nga dhoma e vajzës dhe duket MREKULLI [FOTO]

Pak ditë para se të bëhet nënë, Xhensila Myrtezaj tregon pamjet e para nga dhoma e vajzës dhe duket MREKULLI [FOTO]

Publikuar më: 19:40 09-07-2018

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar, dashuria e të cilëve për pak ditë pritet të bekohet me një fëmijë pasi është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Xhensila po kujdeset që gjithçka të jetë mëse gati në momentin që vogëlushja të vijë në jetë dhe t’i përkushtohet vetëm asaj. Ndaj, këngëtarja siç duket ka nisur përgatitjet për dhomën e saj.Në një foto të postuar në “Instastory”, ajo tregon se ka vendosur që në murin e dhomës së vogëlushes të pikturohen trëndafila të mëdha ngjyrë rozë, duke realizuar një vepër të vërtetë arti.

Nuk jemi të sigurtë nëse do jetë dhoma e vajzës, por sidoqoftë duket shumë e bukur.

 

st.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024991035461426
    array(1) { ["section"]=> string(118) "pak-dite-para-se-te-behet-nene-xhensila-myrtezaj-tregon-pamjet-e-para-nga-dhoma-e-vajzes-dhe-duket-mrekulli-foto-64411" }