INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pantallonat e bardha, perfekte për këtë verë! Ja disa ide për ju [FOTO]

Pantallonat e bardha, perfekte për këtë verë! Ja disa ide për ju [FOTO]

Publikuar më: 16:42 06-06-2018

Pantallonat e bardha në vetvete ‘bërtasin’ me të madhe fjalën “elegancë”, por gjetja perfekte për këtë veshje mund të jetë hijeshi. Të paktën kështu e konisderojnë kritikët e modës xhinset e bardha. Ato janë perfekte për ditët e verës, kështu që bëni mirë që të konsideroni disa pantallona ose xhinse të bardha për të krijaur një pamje të bukur, stil dhe plot shik. Nëse dëshironi pak freski dhe aromë verë, përqafoni pnatallonat e bardha. Për ju po rendisim 6 lloje pantallonash të bardha që ju duhet të keni këtë verë në garderobën tuaj.

3x1-straight-crop-authentic-jean-in-niesko-img-1050-1200-nieskostraightcropauthenticjeans-900570373-1527096058.jpg

1147350984411581914-1-img-1050-1200-whiterawedgejeans-1427569112.jpg

jbrand-netaporter-1527095413.jpg

hillier-bartley-matches-fashion-1527095335.jpg

eve-1527094969.jpg

grlfrnd-dahl-jean-in-element-img-1050-1200-dahljeaninelement-1560645081.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00089693069458008
    array(1) { ["section"]=> string(73) "pantallonat-e-bardha-perfekte-per-kete-vere-ja-disa-ide-per-ju-foto-60880" }