INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Dua Lipës, edhe Rita Ora krenare me fitoren kundër Serbisë, shikoni çfarë ka bërë këngëtarja me famë botërore [FOTO]

Pas Dua Lipës, edhe Rita Ora krenare me fitoren kundër Serbisë, shikoni çfarë ka bërë këngëtarja me famë botërore [FOTO]

Publikuar më: 22:59 22-06-2018

Fitorja e Zvicrës kundër Serbisë, me golat e Xhakës dhe Shaqirit ka gëzuar gjithë shqiptarët. Reagimet pas kësaj fitore 2:1 të Zvicrës janë të shumta dhe shumë shqiptarë janë emocionuar. Mes tyre edhe. Shumë figura publike e emra të njohur publikuan në rrjetet sociale imazhe nga ndeshja, duke treguar mbështetjen e tyre për futbollistët. Pas Dua Lipës edhe Rita Ora ka reaguar pasi ka filluar t’i ndjekë Xhakën dhe Shaqirin në Instagram, duke treguar se kjo fitore ka patur ndikim edhe te ajo.

Madje, në një fotografi të postuar nga Granit Xhaka nga ndeshja e sontme, këngëtarja 27 vjeçare ka reaguar duke pëlqyer këtë imazh. Rita Ora vazhdimisht ka treguar se është krenare për prejardhjen e saj e lajmi i fitores ndaj Serbisë padyshim se e ka gëzuar edhe atë.

xha.jpg

 

Rita, presim ndonjë postim tani!

rifaj.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010654926300049
    array(1) { ["section"]=> string(108) "pas-dua-lipes-edhe-rita-ora-krenare-me-fitoren-kunder-serbise-shikoni-cfare-ka-bere-kengetarja-me-fame-62577" }