INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Granitit edhe Taulant Xhaka i jep fund beqarisë, shihni urimin e Noizyt dhe Blerim Destanit [FOTO]

Pas Granitit edhe Taulant Xhaka i jep fund beqarisë, shihni urimin e Noizyt dhe Blerim Destanit [FOTO]

Publikuar më: 17:22 07-01-2018

Para disa muajsh, Granit Xhaka kurorëzoi dashurinë me Leonita Lekajn në martesë dhe tashmë i ka ardhur rradha Taulantit. Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare të Futbollit pasi bëri publike lidhjen e tij me Arbnora Nuredinin, para pak kohësh, ditën e sotme ka zyrtarizuar fejesën me bukuroshen kosovare.
Mesfushori që aktivizohet te Basel ka ndarë një foto në rrjetet sociale duke prerë tortën me partneren e tij.

tao.png

Një foto të bukur me çiftin ka publikuar edhe Graniti, duke uruar për fejesën vëllain e tij më të madh.

graon.png


Në foton e publikuar nga Taulanti, në mesin e shumë komenteve, shihen edhe komentet e dy miqve të mirë si Noizy dhe Blerim Destani, ku të dy ata i thonë: “Urime vëlla”, në gjuhë të ndryshme.

dajn.jpg

Foton e postuar nga vetë Taulanti, aktori shqiptar e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.
U trashëgofsh Taulant!

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010111331939697
    array(1) { ["section"]=> string(18) "pas-granitit-46867" }