INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas komunikimeve të shumta ‘live’, Enca ka këtë koment për Bebe Rexhën, në foton ku nxjerr të pasmet në pah [FOTO]

Pas komunikimeve të shumta ‘live’, Enca ka këtë koment për Bebe Rexhën, në foton ku nxjerr të pasmet në pah [FOTO]

Publikuar më: 22:35 22-05-2018

Enca dhe Bebe Rexha tashmë kanë një marrëdhënie mjaft të mirë mes tyre. Shpesh herë Bebe tregohet krenare edhe me artistët shqiptare që kanë sukses të madh jo vetëm në Shqipëri, por më shumë me Encen. Dyshja prej kohesh kane qene ne kontakt përmes rrjeteve sociale dhe herë herë komentojnë njëra-tjetrën.

Edhe në postimin e bërë nga Rexha në Instagram, ku tregon format super seksi trupore, as Enca nuk ka mundur të mos bëjë një koment. Ajo ka vendosur shumë ikona (emoji) pjeshke në koment si dhe ikona ku tregon se Ii pëlqeu shumë. Ndërkohë Bebe ende nuk e ka parë./intv.al/

baea7684-0ba4-48a5-9c2f-38f3307caa0c.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080010890960693
    array(1) { ["section"]=> string(102) "pas-komunikimeve-te-shumta-live-enca-ka-dy-fjale-per-bebe-rexhen-ne-foton-ku-nxjerr-te-pasmet-ne-59247" }