INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas konfliktit me Babastars, Albert Krasniqi bëhet me Noizyn [FOTO]

Pas konfliktit me Babastars, Albert Krasniqi bëhet me Noizyn [FOTO]

Publikuar më: 11:33 21-12-2017

Ishte pikërisht ai që plagosi Noizyn në sherrin e ndodhur një vit më parë në qendër të Prishtinës.

Konflikti i  ndodhur mes dy grupeve, OTR dhe Babastars përfundoi me plagosjen e Noizy-t. Por sot ky i fundit shfaqet pikërisht krah personit që e plagosi. Si duket Albert Krasniqi dhe Noizy i kanë lënë pas sherret e mëparshme për ta kthyer armiqësinë në miqësi. Kujtojmë që e njëjta situatë ishte  dikur edhe ems Noizyt dhe Ledri Vulës të cilët nga armiq u bën dy miq të mirë.

pomnbcvxc.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012481212615967
    array(1) { ["section"]=> string(70) "pas-konfliktit-me-babastars-albert-krasniqi-behet-me-noizyn-foto-45514" }