INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Justin Bieber, thanë që është lidhur me aktorin e njohur, por Selena Gomez sapo u kap “mat” pa reçipeta me këtë mashkull! [FOTO]

Pas ndarjes nga Justin Bieber, thanë që është lidhur me aktorin e njohur, por Selena Gomez sapo u kap “mat” pa reçipeta me këtë mashkull! [FOTO]

Publikuar më: 19:33 21-05-2018

Çfarë po bën Selena Gomez?! 

Ajo është një nga këngëtaret më të mira dhe shumë të preferuara nga publiku. Selena Gomez pasi kaloi sëmundjen e saj, u rikthye në krahët e Justin Bieber, por lidhja e tyre nuk zgjati shumë. Menjëherë pas ndarjes u tha që Selena po flirton me aktorin e njohur Justin Theroux, i cili u nda gjithashtu nga Jennifer Aniston, madje mediat ndërkombëtare i bënë çift, por ende nuk ka patur gjë zyrtare.

I vetmi fakt zyrtar është që Selena Gomez është kapur mat duke dalë nga koncerti i Taylor Swift, e veshur shumë thjeshtë, pa reçipeta e shoqeruar nga një mashkull misterioz i cili duket më i vogël se ajo në moshë. Nuk e dimë se cili është ai, por atë e vendosën në listën e emrave me të cilët Selena mendohet se po flirton.

seling.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009119987487793
    array(1) { ["section"]=> string(143) "pas-ndarjes-nga-justin-bieber-thane-qe-eshte-lidhur-me-aktorin-e-njohur-por-selena-gomez-sapo-u-kap-mat-pa-recipeta-me-kete-mashkull-foto-59103" }