INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas reagimit të Dua Lipës në imazhet ku shfaqej Era në klipin e 'Botërorit 2018', Dafina Zeqiri u thotë këtë gjë [FOTO]

Pas reagimit të Dua Lipës në imazhet ku shfaqej Era në klipin e 'Botërorit 2018', Dafina Zeqiri u thotë këtë gjë [FOTO]

Publikuar më: 16:21 23-05-2018

Shqiptaret po pushtojnë boten!

Një ndër emrat më të ri në industrinë e muzikës ndërkombëtare është Dua Lipa. Edhe pse pak vite në karrierë nëse shohim ‘hapat’ e saj, njihemi vetëm me sukses. Tashmë Dua njihet nga e gjithë bota edhe fama e saj sa vjen edhe zgjerohet. Por e dini që edhe Dua si Bebe e Rita, ka një dashamirësi për artistët shqiptarë?

Ditën e djeshme afër mesnatës, Era Istrefi publikoi dy foto ku shihej në prapaskenat e klipit të këngës zyrtare të “Botërorit 2018”, ajo që tërhoqi vëmendje ishte pëlqimi i Dua Lipas në postin e @strefie. Por edhe Dua është këngëtarja që do të këndojë në “Champion League Final” dhe për suksesin e Erës dhe Lipa-s është mjaft e lumtur edhe Dafina Zeqiri e cila ka shpërndarë një status ku ka bërë ‘tag’ dy këngëtaret. Epo si duket vajzat tashmë po mbështesin njëra-tjetrën edhe kjo duhet të funksionojë gjithmonë./intv.al/

5d2eaa09-8f17-42ed-8b47-8c82a7e0b5e2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035040378570557
    array(1) { ["section"]=> string(120) "pas-reagimit-te-dua-lipes-ne-imazhet-ku-shfaqej-era-ne-klipin-e-boterorit-2018-dafina-zeqiri-u-thote-kete-gje-foto-59338" }