INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas suksesit të këngës Fustani, Elvana Gjata publikon bashkëpunimin e ri me Ardian Bujupi e cila do ju bëjë të dashuroheni [VIDEO]

Pas suksesit të këngës Fustani, Elvana Gjata publikon bashkëpunimin e ri me Ardian Bujupi e cila do ju bëjë të dashuroheni [VIDEO]

Publikuar më: 10:12 02-08-2019

Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi janë ndër këngëtarët më të suksesshëm si në Shqipëri dhe jashtë saj.

Prej disa ditësh ata kanë publikuar nëpër rrjetet e tyre sociale disa skena të klipit, por më në fund fyshja e ka publikuar këngën në Youtube shoqëruar me videoklip.

Kënga e tyre titullohet “Meine Liebe” dhe teksti është shkruar nga vetë artistët dhe Dominik Lange.

Në këtë klip Elvana shfaqet larg fustaneve me xixa, por me një tjetër pamje, me pantallona e këmishë teksa pikturon një femër.

Pas publikimit, kënga ka marrë shumë pëlqime e cila ka arritur mijëra klikime në Youtube.

-640-0-5d43e94a50359.jpg

-640-0-5d43e947b2733.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070040225982666
    array(1) { ["section"]=> string(133) "pas-suksesit-te-kenges-fustani-elvana-gjata-publikon-bashkepunimin-e-ri-me-ardian-bujupi-e-cila-do-ju-beje-te-dashuroheni-video-99914" }