INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi e pyesin për Noizyn, shikoni çfarë thotë Rozana Radi [FOTO]

Pasi e pyesin për Noizyn, shikoni çfarë thotë Rozana Radi [FOTO]

Publikuar më: 15:10 07-08-2018

Besojmë i mbani mend bashkëpunimet e Rozana Radit me Noizyn, vite më parë. Dysjha atëherë mori goxha vëmendje dhe sukses. Ndërsa sot, fansat e kanë kthyer pas në kohë Rozanën.

Pyetjen e radhës bërë asaj, e kanë lidhur me reperin Noizy. ‘Të pëlqen Noizy si reper apo jo’ është pyetja e fansit.

Shoqëruar me një foto nga një prej klipeve të tyre më të pëlqyera të atyre kohëve ‘Mr. Yesterday’, Rozi është përgjigjur:’E zgjodha vetë para 10 vitesh për dy bashkëpunime’.

Ndërsa kohët e fundit Rozi e ka lënë anash muzikën, duke iu përkushtuar moderimit në televizion.

38508717-1862134967239662-2836446507366875136-n_1533638723-757163.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002547025680542
    array(1) { ["section"]=> string(67) "pasi-e-pyesin-per-noizyn-shikoni-cfare-thote-rozana-radi-foto-67790" }