INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Flori Mumajesi shpërndau klipin e ri të Noizy-t, ja si ia kthen reperi [FOTO]

Pasi Flori Mumajesi shpërndau klipin e ri të Noizy-t, ja si ia kthen reperi [FOTO]

Publikuar më: 10:19 27-11-2017

Ata të dy nuk janë dalluar ndonjëherë për ndonjë miqësi, por sot është ndryshe.

Flori Mumajesi dhe Noizy  kanë kthyer faqe duke  krijuar një marrëdhënie vërtet miqësore mes tyre. Ka qenë producenti i Threedots ai që ka shpërndarë klipin e Noizy-t dhe Ledrit në faqen e tij të Instagram dhe më pas  Noizy që i komenton. “My bro” (shoqëruar me një Emoji zemër), i shkruan reperi i “ 100 kile’,  Mumajesit. Pas kësaj, fansat mezi e presin edhe një bashkëpunim mes tyre. /intv.al/ 

ledri_dhe_flori.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00093507766723633
    array(1) { ["section"]=> string(85) "pasi-flori-mumajesi-shperndau-klipin-e-ri-te-noizy-t-ja-si-ia-kthen-reperi-foto-43164" }