INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi i dashuri i saj foli për tradhtinë në një klub nate, kundërpërgjigjet Dua Lipa, shihni çfarë thotë [FOTO]

Pasi i dashuri i saj foli për tradhtinë në një klub nate, kundërpërgjigjet Dua Lipa, shihni çfarë thotë [FOTO]

Publikuar më: 18:54 15-06-2018

Pas një fotografie të shpërndarë, ku tregohej se i dashur i Dua Lipës, Isaac Carew, ishte shumë afër me një tjetër vajzë në klub, ai më në fund është përgjigjur në Instagram ndaj zërave, nëse ai e ka tradhtuar këngëtaren shqiptare me famë botërore.

Isaac ka postua një foto shumë të lezetshme me Duan, duke shpjeguar pjesën e tij të historisë, pasi ka konfirmuar se ata janë bashkë dhe të lumtur me njëri tjetrin.

“Nuk do të doja që ju të mendoni, se Dua është në një lidhje me dikë, që nuk e do dhe nuk e respekton atë. Ajo nuk do ta duronte këtë. Unë dhe Dua kemi qenë pre e portaleve të shumta kohëve të fundit. Ata janë duke krijuar dramë. Unë kam qenë në një bar të homoseksualëve, duke kërcyer me një shoqe timen. Aty nuk ka pasur puthje dhe jam shumë i zhgënjyer me vetën time, që kam kërcyer vetëm për pak momente, që tashmë u bënë shkak për një thashethemnajë të tillë. Ka qenë një klub i zhurmshëm dhe unë po i flisja asaj në vesh. Mos besoni gjithçka që ju shihni, sepse këta njerëz janë të paguar, që të krijojnë dramë. Ne jemi shumë të lumtur, që jemi bashkë përsëri. Ne nuk jemi ndarë për shkak të mos besimit ose problemeve të ngjashme. Problemi jonë ka qenë koha dhe pamundësia për të ndenjur bashkë”, ka shkruar Isaac.

I wouldnt want you to think that Dua is in a relationship with someone who doesnt love and respect her. She wouldn’t stand for it. Both Dua and I have fallen into the hands of tabloids causing drama and linking us to different people when there is simply nothing there. I’m in a gay bar dancing with a friend and its been shown in a bad light. There was no kissing and im disappointed at myself for even dancing for a brief moment given the way it was portrayed. It was a loud club and i was talking to her in her ear. Don’t believe everything you see because these people are paid to create drama. We are very happy being back together. We spent 3 and half years happily together with loyalty and love and we never broke up in the first place because we had problems like that. We broke up because of scheduling conflicts and not being able to be together. Luckily our skin is tougher and love is stronger than this.

A post shared by ISAAC CAREW (@isaaccarew) on

 

Po ashtu, Dua ka bërë tweet një mesazh për dashurinë “Dashuria është gjëja më e mrekullueshme në botë. Mos u frikësoni të dashuroni me gjithçka që keni. Nëse nuk shkon siç ju doni, atëherë ky nuk është fundi, është vetëm duke ju përgatitur për një të ardhme të mrekullueshme. Është duke ju pritur juve”.

lipa.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.017352819442749
    array(1) { ["section"]=> string(112) "pasi-i-dashuri-i-saj-foli-per-tradhtine-ne-nje-klub-nate-kunderpergjigjet-dua-lipa-shihni-cfare-thote-foto-61888" }