INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi i publikuan foton tek gjinekologia, Marina Fara merr vendimin drastik [FOTO]

Pasi i publikuan foton tek gjinekologia, Marina Fara merr vendimin drastik [FOTO]

Publikuar më: 12:23 14-06-2018

Ditën e djeshme qarkulloi fotoja që e tregonte Marina Farën tek një gjinekologe. Që aty, menjëherë u përhap lajmi se vajza e këngëtares ishte shtatzënë. Madje edhe burime pranë vajzës seksi e kishin pohuar lajmin se ajo ishte në pritje të fëmijës së saj të parë. Por, si reagoi vetë Marina? Menjëherë pas këtyre lajmeve, mori vendimin e papritur. Jo vetëm që e bëri private llogarinë në Instagram, por edhe ndryshoi emrin e faqes duke e kthyer nga “marinafara.official” në “me_and_you_against_the_world1” (Unë dhe ti kundër botës). Të jetë kjo një mënyrë për të pohuar shtatzëninë?

marinaaaaa-768x434.png

 

640-0-5b214bdcb6232-1-580x1024.jpg

m1_1528636257-1748481-1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003676176071167
    array(1) { ["section"]=> string(84) "pasi-i-publikuan-foton-tek-gjinekologia-marina-fara-merr-vendimin-drastik-foto-61722" }