INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi mësuam se modeli seksi ishte GAY, ai publikon foton me 'naçut' e tij. Shihni komentin epik të Encës [FOTO]

Pasi mësuam se modeli seksi ishte GAY, ai publikon foton me 'naçut' e tij. Shihni komentin epik të Encës [FOTO]

Publikuar më: 19:31 10-07-2018

Vajza kur te shihni 'naçut' e Pierluigit, do vendosni duart ne koke!

Pierliugi Fracassi u bë shumë i famshëm në Shqipëri kjo pasi ishte modeli kryesor dhe i vetmi në klipin e HIT-it shqiptar, "Dua" nga Enca. U përfol shumë edhe për skenat erotike mes këngëtares shqiptare dhe modelit portugez, por së fundmi shumë vajza morën lajmin zhgënjyes se ai ishte homoseksual.

Më parë në Instagram-in e tij, Pierluigi rrallë herë postonte foto me shokët e tij, të cilët i përkasin të njëjtit komuniteti. Por këtë herë meqënëse ishin në "Gay Pride" në Madrid, ai ka postuar një foto bashkë me ta. Por Enca ka dy fjalë për t'i thënë.

"Zaaamnnn, Po vi të xhiroj aty", i shkruan Enca duke qeshur. Duke treguar se edhe ajo vetë e ka ditur për orientimin seksual të Pierluigit./intv.al/

64eb23df-b49c-4ca4-91ab-6c1bc21b7132.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007188081741333
    array(1) { ["section"]=> string(111) "pasi-mesuam-se-modeli-seksi-ishte-gay-ai-publikon-foton-me-nacut-e-tij-shihni-komentin-epik-te-ences-foto-64569" }