INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Noziy dhe Ledri publikuan klipin, dy reperat e tjerë shqiptarë shfaqen bashkë [FOTO]

Pasi Noziy dhe Ledri publikuan klipin, dy reperat e tjerë shqiptarë shfaqen bashkë [FOTO]

Publikuar më: 15:47 22-11-2017

Çfarë të jenë duke paralajmëruar? Sot Noziy dhe Ledri publikuan kipin e tyre ‘Dje dhe sot’ duke rrëmbyer gjithë vëmëndjen.

Por  si duket, jo të gjthën sepse nuk vonuan shumë dhe dy reperat e tjerë veteranë të muzikës hip hop, janë shfaqur bashkë në një foto të postuar në Instagram. Besniku i 2PO2 dhe Unikkatili duket sikur po paralajmërojnë një tjetër bashkëpunim bashkë. Megjithatë fansat janë ende të paqartë, ndaj presin një shenjë më shumë.

loki.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00080990791320801
    array(1) { ["section"]=> string(92) "pasi-noziy-dhe-ledri-publikuan-klipin-dy-reperat-e-tjere-shqiptare-shfaqen-bashke-foto-42749" }