INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Oriola na zbuloi kuptimin e emrit të saj por Enca na tregon se me emrin e saj s’bëhet llafe [FOTO]

Oriola na zbuloi kuptimin e emrit të saj por Enca na tregon se me emrin e saj s’bëhet llafe [FOTO]

Publikuar më: 21:29 02-05-2018

Po ju keni kerkuar ndonjëherë për emrin tuaj? Provojeni njëherë… 

Ditën e sotme nëpërmjet rrjeteve sociale Oriola Marashi na tregoi se ka bërë një ‘gugëllim’ rreth emrit të saj. "Oriola" është një emër latin dhe kuptimi i emrit të modelet shihet të jetë ‘flori’.

Mirëpo Enca na tregoi se me emrin e saj s’bëhet llafe. Tashmë ajo ka krijuar një bazë fansash shumë besnikë por edhe ata që nuk e preferojnë duket se e klikojnë. Këtë na  tregoi vetë Enca përmes një postimi në Insta dhe Snapchat ku shihet të jetë një ndër emrat më të kërkuara në Shqipëri nga Google. Epo tani shumë persona që mendojnë se Haxhia s’ka suksesin e vërtetë, me këtë Enca sapo mbylli ‘gojët e liga’ lart e poshtë./intv.al/

d6227110-398b-4efd-a745-d8bf2f646114.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085759162902832
    array(1) { ["section"]=> string(102) "pasi-oriola-na-zbuloi-kuptimin-e-emrit-te-saj-por-enca-na-tregon-se-me-emrin-e-saj-s-behet-llafe-57081" }