INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u ribashkuan, shikon i çfarë bëjnë Selena Gomez dhe Justin Bieber [FOTO]

Pasi u ribashkuan, shikon i çfarë bëjnë Selena Gomez dhe Justin Bieber [FOTO]

Publikuar më: 12:31 18-12-2017

Fati donte që rrugët e dy ish të dashuruarëve të kryqëzoheshin sërish, këtë herë me një rikthim.

Selena Gomez dhe Justin Bieber janë  një ndër çiftet më të komentuar por edhe më të dashur në showbiz. Fansat e mirëpritën rikthimin e  tyre dhe tashmë e kanë të gjithë vëmëndjen tek ata.

Pas rikthimit, TMZ bën të ditur se Gomez dhe Bieber janë nisur me pushime. Ata u fotografuan në aeroportin van Nuys ku më pas u drejtuan drejt avionin të tyre privat. Kjo është një shenjë që marrëdhënia e tyre sa vjen dhe forcohet.

1216-justin-bieber-selena-gomez-mega-4.jpg

1216-justin-bieber-selena-gomez-mega-7.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077238082885742
    array(1) { ["section"]=> string(80) "pasi-u-ribashkuan-shikon-i-cfare-bejne-selena-gomez-dhe-justin-bieber-foto-45196" }