INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Patinatoria amerikane hyn në histori për hedhjen triplo axel [VIDEO]

Patinatoria amerikane hyn në histori për hedhjen triplo axel [VIDEO]

Publikuar më: 14:50 13-02-2018

Sportistja e garës së patinazhit artistik Mirai Nagasu ka dhuruar një shfaqe të bukur në lojërat dimërore.

Përfundimin e garës Nagasu realizoi një hedhje triplo axel duke e bërë atë amerikanen e parë dhe lojtaren e 3 në lojërat olimpike që realizoi me sukses një kërcim të tillë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029218196868896
    array(1) { ["section"]=> string(72) "patinatoria-amerikane-hyn-ne-histori-per-hedhjen-triplo-axel-video-50217" }