INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për pak ditë bëhet nënë, por Xhensila Myrtezaj bën atë që do donim të gjithë të bënim [FOTO]

Për pak ditë bëhet nënë, por Xhensila Myrtezaj bën atë që do donim të gjithë të bënim [FOTO]

Publikuar më: 18:46 14-06-2018

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar, dashuria e të cilëve për pak ditë pritet të bekohet me një fëmijë pasi është në javët e fundit të shtatzënisë.

E duket se Xhensila ka vendosur që ditët e fundit të pritjes së ëmbël t’i shijojë pranë detit. Këtë e ka zbuluar vetë ajo teksa ka postuar një foto në “Instastory” nga shezlongu. Në këtë foto ajo ka treguar vetëm vendin, edhe pse të gjithë fansat e saj janë kuriozë që të shohin se si duket këngëtarja 9-muajshe shtatzënë me bikini.

myr.jpg

 

Po ju do donit të ishit me pushime tani?

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0045161247253418
    array(1) { ["section"]=> string(95) "per-pak-dite-behet-nene-por-xhensila-myrtezaj-ben-ate-qe-do-donim-te-gjithe-te-benim-foto-61775" }