INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përballet për herë të parë pas tradhtisë me ish të dashurin, ja çfarë ka ndodhur mes Khloe dhe Tristan në ditëlindjen e vajzës [FOTO]

Përballet për herë të parë pas tradhtisë me ish të dashurin, ja çfarë ka ndodhur mes Khloe dhe Tristan në ditëlindjen e vajzës [FOTO]

Publikuar më: 10:04 15-04-2019

Motrat Kardashian janë shpirti i festave dhe këtë e dinë të gjithë. Kur vajza e Khloe Kardashian mbushi 1 vjeç, më 12 prill, të gjithë ishim sy e vesh se çfarë feste do të organizonte familja më e famshme në botë dhe nëse do ishte i ftuar babai i saj, Tristan Thompson.

Ditën e dielë familja ka organizuar një festë për vogëlushen True dhe nuk ka munguar as Tristan, kjo shënonte në këtë mënyrë edhe përballjen e parë mes Khloe dhe basketbollistit pas skandalit tjetër të tradhtisë me shoqen e ngushtë të motrës së saj, Kylie.

Sipas burimeve Khloe dhe Tristan qëndronin larg njëri-tjetrit dhe vetëm në disa raste ishin afër për hir të vajzës. Mesa duket Khloe i ka dhënë fund përgjithmonë dhe nuk ka ndërmend që ta falë tradhtinë e tij.
Khloe dhe True ishin veshur njësoj me fustanin mëndafsh ngjyrë blu.

12280048-6922589-image-a-203_1555300942937.jpg

12276734-6922589-image-a-108_1555293522690.jpg

12276674-6922589-image-a-129_1555294564529.jpg


Vlen të rikutjojmë se në shkurt u zbulua skandali i tradhtisë ë Tristan me Jordyn Woods, kjo e fundit shoqja e ngushtë e motrës së Khloe Kardashian, Kylie Jenner. Ky ishte skandali i tretë i tradhtisë, pasi një vit më parë Tristan u kap mat me tri femra të tjera në momente intime.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093178749084473
    array(1) { ["section"]=> string(136) "perballet-per-here-te-pare-pas-tradhtise-me-ish-te-dashurin-ne-ditelindjen-e-vajzes-ja-cfare-ka-ndodhur-mes-khloe-dhe-tristan-foto-91443" }