INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përndoqi me armë Luana Vjollcën dhe u dënua me 9 muaj burg. Shihni ç’ka ndodhur me fansin e fiksuar pas moderatores [FOTO]

Përndoqi me armë Luana Vjollcën dhe u dënua me 9 muaj burg. Shihni ç’ka ndodhur me fansin e fiksuar pas moderatores [FOTO]

Publikuar më: 19:02 13-04-2018

Çfarë ka ndodhur me Besmir Lilën?

Një vit më parë në median roze shqiptare u bë nami me lajmin se Luana Vjollca përndiqej nga një mashkull i fiksuar pas saj prej kohësh. Fansi i flaktë i Vjollcës, Besmir Lila e ndoqi me makinë dhe u përplas me armë me Krenar Çoçaj, të dashurin e moderatores.

Në kohë policët që u gjendën në vend-ngjarje e ndaluan pasi ai po nxirrte nga çanta një armë. Fansi u deklarua i fajshëm dhe pas kësaj ai dënua me 9 muaj burg, por përfitoi uljen e 1/3 së dënimit nga gjykimi i shkurtuar dhe kështu duhet të vuante 6 muaj. Por postimet e Besmir Lalës në Facebook tregojnë se në tetorin e vitit të kaluar ai është liruar.

auto_Besim_Lila_fansi_i_cmendur_pas_Luana_Vjollces_qe_shkaktori_sherin_me_Krenar_Cocaj1492095804-1.jpg

-640-0-5ad0c67ca267f.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082039833068848
    array(1) { ["section"]=> string(125) "perndoqi-me-arme-luana-vjollcen-dhe-u-denua-me-9-muaj-burg-shihni-c-ka-ndodhur-me-fansin-e-fiksuar-pas-moderatores-foto-55151" }