INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përplasja De Niro-Trump: Zgjohu i grushtuar...

Përplasja De Niro-Trump: Zgjohu i grushtuar...

Publikuar më: 17:48 13-06-2018

Përplasja De Niro-Trump: Zgjohu i grushtuar

“Robert De Niro, një individ me koeficient të ulët inteligjence, ka marrë shumë goditje në kokë nga boksierë të vërtetë gjatë filmave të tij.Ma merr mendja se ai nuk e kupton se ekonomia është në momentin më të mirë, me punësimin në nivelet më të larta dhe shumë kompani që i sjellin të ardhurat në vendin tonë. Zgjohu i grushtuar!”- është kjo përgjigjja që presidenti Trump i ka kthyer aktorit Robert De Niro .

Ylli i kinematografisë një ditë më parë në një ceremoni çmimesh përdori një gjuhë jo shumë të përshtatshme ‘Nuk ka më poshtë Trump-i, tani është f.ck Trump’.

Por mesa duket Trump është hakmarrë duke i kujtuar edhe rolet e shumta ku ka luajtur si boksier.

Kjo nukështë hera e parë që Kreu i Shtëpisë së Bardhë replikon me një yll të Hollywood.

Më parë ka replikuar edhe me Merly Streep.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029630661010742
    array(1) { ["section"]=> string(48) "perplasja-de-niro-trump-zgjohu-i-grushtuar-61647" }