INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po ju i vutë re? Këto 4 veprime të Mozzikut gjatë konferencës që na lanë gojëhapur tregojnë kaq shumë për marrëdhënien e tij me Loredanën [FOTO]

Po ju i vutë re? Këto 4 veprime të Mozzikut gjatë konferencës që na lanë gojëhapur tregojnë kaq shumë për marrëdhënien e tij me Loredanën [FOTO]

Publikuar më: 16:44 11-05-2019

Loredana mbajti ditën e djeshme një konferencë para mediave ku foli për herë të parë pas lajmit të bujshëm se një çift zviceran e akuzon për vje.dhje.

Loredana u shpreh gjatë konferencës se paratë janë marrë me dëshirën dhe vullnetin e gruas zvicerane dhe ajo nuk dinte gjë për këtë histori deri në vitin 2018.

Loredana u shoqërua nga bashkëshorti i saj Mozzik dhe avokatët. Mozzik la përshtypje për qetësinë e treguar ndërsa Loredana e humbi qetësinë në disa momente.

Në 4 raste, Mozzik bëri përshtypje me sjelljen e tij ndaj bashkëshortes duke i ofruar mbështetje.

1. Që në start kur u kujdes të mbushë gotën e saj me ujë të parën, ndonëse më pas u hutua dhe piu edhe vetë nga gota e Loredanës dhe jo e tij

1.jpg

2. Përgjatë gjithë deklaratës, dorën e mbante në supet e gruas për t’i dhënë mbështetje

 

3. Momenti kur pasi pyetet për akuzat e shoqes së saj për vjedhje nga llogaria bankare, Mozzik ndërhyn për të mbyllë temën duke thënë se sot nuk janë mbledhur për një gjë të tillë.

 

4. Momenti kur Loredana në këmbë, debatonte me gazetarin zviceran, Mozzik e tërhiqte me prapa për t’u ulur duke i thënë ngadalë që të mos e zgjasë./Prive

4.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068840980529785
    array(1) { ["section"]=> string(147) "po-ju-i-vute-re-keto-4-veprime-te-mozzikut-gjate-konferences-qe-na-lane-gojehapur-tregojne-kaq-shume-per-marredhenien-e-tij-me-loredanen-foto-93533" }