INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Po mundohesh të bëhesh si Enca’, fansi bën që Bleona të reagojë kështu [FOTO]

‘Po mundohesh të bëhesh si Enca’, fansi bën që Bleona të reagojë kështu [FOTO]

Publikuar më: 15:40 03-07-2018

Bleona Qereti së fundmi ka qenë më aktive se kurrë. Fundjavën e kaluar ajo pushtoi titujt kryesorë në median online rozë shqiptare. Gjithmonë provokuese dhe shpesh herë një hap para shumë vajzave të tjera të famshme në showbiz-in shqiptar, përsa i përket modës.

Këtë herë Bleona vjen shumë 'high fashion' në klipin e fundit, por është një skenë që vërtet ngjason shumë më të videoklipit të 'mbretëreshës së Instagram'-it, Encës. "Dua" ishte kënga e cila pushtoi çdo vend, radio, sidomos në kryeqytet e dëgjoje ngado.

Një pjesë e klipit, "Dua" shihet Enca ku i vë zjarrin vilës, ndërkohë edhe Bleona ka një skenë të ngjashme. Kjo është vënë re edhe nga ndjekësit e Bleonës, ku nje prej tyre i shkruan: "Si Enca po mundohesh mu ba a", por reagimi i Bleonës, mesa duket nuk do i pëlqejë shumë Encës, pasi kjo e fundit vendos disa emoji duke qeshur, duke ironizuar./intv.al/

7bb993b6-03da-4e93-9106-d659e3d3bffd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0087611675262451
    array(1) { ["section"]=> string(79) "po-mundohesh-te-behesh-si-enca-fansi-ben-qe-bleona-te-reagoje-keshtu-foto-63643" }